Jubileusz 72-lecia SP Pełczyce

We wtorek 13 marca odbyła się uroczystość związana z jubileuszem 72-lecia naszej szkoły. W ramach obchodów święta zorganizowano uroczysty apel, a po części oficjalnej podczas przerw odbywały się liczne konkursy, zabawy, quizy i prezentacje twórczości oraz talentów naszych  uczniów. Uczniowie klas I-III sp w bibliotece szkolnej słuchali baśni i opowiadań o Mikołaju Koperniku. Dzieci wykonywały także prace plastyczne o patronie szkoły, a część uczniów wraz z opiekunami poszukiwali na terenie szkoły ,,skarbów’’ – w naszej szkole szukamy, czego nie znamy….

News will be here

Dla uczniów klas IV-VII i gimnazjum zorganizowano konkurs piosenki o Mikołaju Koperniku. Młodzież samodzielnie tworzyła teksty piosenek, zaś solistki zespołu Akord zaśpiewały piosenki znanych i popularnych artystów. Część uczniów  wraz z opiekunami wzięła udział w zabawie Escape room (klasy pełne zagadek), gimnazjaliści rozwiązywali  quizy tematyczne o naszej  szkole. Uczniowie uzdolnieni plastycznie włączyli się w happening plastyczny. Zespół Top Dance zaprezentował nowe układy taneczne, a uczniowie z grupy akrobatycznej przedstawili pokazy swoich umiejętności.
Dziękujemy za liczny udział uczniów, prezentację talentów i pasji, wsparcie i pomoc nauczycieli oraz opiekunów w obchodach Święta Szkoły 2018 r.

 

Źródło: www.sppelczyce.pl

31-03-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

Reklama [C] - GBS Bank
PEŁCZYCE Pogoda

OGŁOSZENIA

FIRMA

REKLAMA 1 - MARAL-HURTOWNIA BHP
REKLAMA 1 - MARAL-HURTOWNIA BHP

SONDA

Czy podoba Ci się portal ePełczyce.pl?

TAK
NIE