REKLAMA [B] - Autopromocja
Policjanci odzyskali audi, zanim właściciel zgłosił jego kradzież
 

Skradzione z terenu Niemiec audi Q5 o szacunkowej wartości około 150 tys. złotych powróci do właściciela. Auto zostało odzyskane przez policjantów z Gubina zanim właściciel złożył zawiadomienie o jego utracie. Jest to kolejny, dziesiąty już pojazd, odzyskany w tym roku przez policjantów powiatu krośnieńskiego, którego kradzież zgłoszono na terenie Unii Europejskiej.

W środę (9 września) w godzinach rannych, gubińscy policjanci interweniowali w rejonie galerii handlowej, gdzie na pasie jezdni stał pojazd, przy którym nie było żadnej osoby. Przybyli na miejsce policjanci zauważyli puste, otwarte audi Q5. W schowku samochodu funkcjonariusze ujawnili wyrwane urządzenie multimedialne. Mundurowi sprawdzili auto w policyjnych systemach, z których wynikało, że nie pochodzi one z kradzieży. Mając jednak podejrzenie, że pojazd mógł być przedmiotem przestępstwa, o zaistniałej sytuacji powiadomiono, za pośrednictwem funkcjonariuszy Polsko–Niemieckiego Centrum Współpracy Służb Granicznych, Policyjnych i Celnych w Świecku, policjantów z Niemiec. Auto o szacunkowej wartości około 150 tys. złotych trafiło na policyjny parking. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Pojazd został skradziony z terenu Niemiec. Sprawą zajęli się policjanci pionu kryminalnego, których czynności zmierzają do ustalenia i zatrzymania sprawcy czynu.

Jest to kolejny, dziesiąty już pojazd, odzyskany w tym roku przez policjantów powiatu krośnieńskiego, którego kradzież zgłoszono na terenie Unii Europejskiej. Auto po czynnościach powróci do właściciela.

Źródło:Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskie

 

16-09-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

Reklama [C] - GBS Bank
PEŁCZYCE Pogoda

OGŁOSZENIA

FIRMA

REKLAMA 1 - MARAL-HURTOWNIA BHP
REKLAMA 1 - MARAL-HURTOWNIA BHP

SONDA

Czy podoba Ci się portal ePełczyce.pl?

TAK
NIE