Trzeci najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce.

GBS Bank znów na podium!. W piątek 26 czerwca redakcja magazynu Strefa Gospodarki opublikowała oficjalny Ranking Najlepszych Banków Spółdzielczych w Polsce. W gronie najlepszych na 3 miejscu podium znalazł się Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku, który tym samym obronił swą pozycję sprzed roku.

Redakcja Strefy Gospodarki i w tym roku oceniła działalność polskich banków spółdzielczych. Przeanalizowała wiele czynników decydujących o pozycji i znaczeniu każdej instytucji. Wśród kryteriów oceny znalazły się nie tylko te dotyczące kwestii finansowych czy kadrowych, lecz również te związane z prowadzoną polityką jakości oraz realizacją działań na poziomie społeczności lokalnych.

W tegorocznej rywalizacji pierwsze miejsce zajął Bank Spółdzielczy w Brodnicy, natomiast na drugim uplasowały się ex aequo Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej oraz Bank Spółdzielczy we Wschowie. GBS Bank musiał natomiast podzielić się trzecią pozycją z Powiślańskim Bankiem Spółdzielczym w Kwidzynie.

Celem rankingu dedykowanego bankowości spółdzielczej jest wzmocnienie jej wizerunku w kraju oraz szerokie komunikowanie podstawowych idei przyświecających polskiemu ruchowi spółdzielczemu. Współtwórcy rankingu, jak również jego uczestnicy, upowszechniają i promują właściwe wzorce działania, modele prowadzenia biznesów oraz strategie funkcjonowania zakładające wkład w rozwój lokalnego otoczenia.

01-07-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

Reklama [C] - GBS Bank
PEŁCZYCE Pogoda

OGŁOSZENIA

FIRMA

REKLAMA 1 - MARAL-HURTOWNIA BHP
REKLAMA 1 - MARAL-HURTOWNIA BHP

SONDA

Czy podoba Ci się portal ePełczyce.pl?

TAK
NIE