REKLAMA [B] - Autopromocja

„BEZPIECZNA SZKOŁA” W CHRAPOWIE

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie spotkał się wczoraj z nauczycielami w Szkole Podstawowej w Chrapowie. Spotkanie odbyło się w ramach programu „Bezpieczna Szkoła”, prowadzonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie. Program ten jest formą kompleksowego wsparcia placówek oświatowych województwa zachodniopomorskiego w obszarze edukacji na rzecz bezpieczeństwa.

ZATRZYMANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 24-letniego mężczyznę. Podejrzany jest on o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie przeszukania mieszkania i dwóch samochodów użytkowanych przez mieszkańca powiatu choszczeńskiego, funkcjonariusze znaleźli ponad 70 gramów środków odurzających.

Wypadek na drodze z Chrapowa do Żydowa

Około godziny 18 na drodze do Chrapowa doszło do wypadku samochodowego. Kierujący busem marki Volkswagen nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze doprowadzając do poślizgu i przewrócenia pojazdu na bok. Nikomu z pasażerów nic się nie stało.

Poskaczmy razem

Dnia 27 marca w Pełczycach odbyły się szkolne zawody skoku wzwyż z cyklu „poskaczmy razem”. W zawodach udział wzięło 32 zawodników z naszej szkoły. Uczniowie rywalizowali w kategoriach wiekowych: klasy 4-7 SP oraz II-III gimnazjum. Najwyżej poprzeczkę w tym roku przeskoczył Antoni Sowiński i Łukasz Graczyk i uzyskał wynik 160cm.

Reklama [C] - GBS Bank
PEŁCZYCE Pogoda

FIRMA

REKLAMA 1 - MARAL-HURTOWNIA BHP
REKLAMA 1 - MARAL-HURTOWNIA BHP

SONDA

Czy podoba Ci się portal ePełczyce.pl?

TAK
NIE