„BEZPIECZNA SZKOŁA” W CHRAPOWIE

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie spotkał się wczoraj z nauczycielami w Szkole Podstawowej w Chrapowie. Spotkanie odbyło się w ramach programu „Bezpieczna Szkoła”, prowadzonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie. Program ten jest formą kompleksowego wsparcia placówek oświatowych województwa zachodniopomorskiego w obszarze edukacji na rzecz bezpieczeństwa.

ZATRZYMANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 24-letniego mężczyznę. Podejrzany jest on o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie przeszukania mieszkania i dwóch samochodów użytkowanych przez mieszkańca powiatu choszczeńskiego, funkcjonariusze znaleźli ponad 70 gramów środków odurzających.

Wypadek na drodze z Chrapowa do Żydowa

Około godziny 18 na drodze do Chrapowa doszło do wypadku samochodowego. Kierujący busem marki Volkswagen nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze doprowadzając do poślizgu i przewrócenia pojazdu na bok. Nikomu z pasażerów nic się nie stało.

Reklama [C] - GBS Bank
PEŁCZYCE Pogoda

OGŁOSZENIA

FIRMA

REKLAMA 1 - MARAL-HURTOWNIA BHP
REKLAMA 1 - MARAL-HURTOWNIA BHP

SONDA

Czy podoba Ci się portal ePełczyce.pl?

TAK
NIE